Коломойський знайшов партнера для купівлі ОПЗ

Коломойський самотужки не осилить купівлю Одеського припортового заводу.

Один з власників так званої групи "Приват" Ігор Коломойський не збирається самотужки купувати Одеський припортовий завод. Про це він сказав 26 серпня в інтерв'ю "Українській правді".

"На даний момент стартова ціна підприємства оголошена близько 500 мільйонів доларів - 4 млрд гривень. Я не говоритиму, чи є у мене в наявності такі кошти чи ні, але я не збираюся витрачати такі гроші на ОПЗ в такій ситуації. Не тому що ОПЗ стільки не стоїть, а тому що ми не знаємо, що буде восени і до чого взагалі готуватися: чи буде друга хвиля кризи, не буде другої хвилі кризи. А ще у нас в країні вибори на носі...", повідомив бізнесмен.

Коломойський поки що знайшов лише одного партнера на покупку заводу – власника ВАТ "Черкасиазот" Олександра Ярославського.

За його словами, ціна заводу може зрости до мільярда доларів під час аукціону.

Нагадаємо, Фонд державного майна України оголосив конкурс з продажу державного пакета акцій у розмірі 99,567% ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомляється в офіційному виданні ФДМУ ”Відомості приватизації” від 15 липня.

Згідно з повідомленням, початкова ціна пакета становить 4 млрд грн.

Відповідно до тексту оголошення, ВАТ "Одеський припортовий завод" продається разом з комплексом з перевалювання аміаку. Згідно з фіксованими умовами конкурсу, покупець зобов`язується виконувати всі роботи з приймання, зберігання і відвантаження рідкого аміаку, який транспортується трубопроводом і залізницею, а також з приймання, зберігання і відвантаження іншої хімічної продукції (карбамід, метанол, карбамідо-аміачна суміш).

Відповідно до фіксованих умов конкурсу, дохід (виручка) від реалізації продукції впродовж п`яти років має становити не менш як: 1-й рік – 2 млрд 340 млн грн, 2-й – 2 млрд 510 млн грн, 3-й – 2 млрд 680 млн грн, 4-й – 2 млрд 850 млн грн, 5-й – 3 млрд 20 млн грн.

Крім того, інвестор має спрямувати інвестиції на технічне переозброєння підприємства в розмірі: 1-й рік – 294 млн грн, 2-й – 318 млн грн, 3-й – 304 млн грн, 4-й – 262 млн грн, 5-й – 114 млн грн.

Читайте також:

Скандальний завод ОПЗ офіційно виставили на продаж

Одеський припортовий завод вирішено продати наприкінці вересня

Ющенко зняв заборону на продаж ОПЗ

Коломойський зібрався купити RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: