Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський готовий "розміняти на щось" компенсацію в $2 млрд від націоналізації "ПриватБанку"

Бізнесмен вважає, що ухвалена постанова призвела до того, що перед власниками були виставлені такі умови, які призвели до негативного сценарію.

Колишній акціонер "ПриватБанку" Ігор Коломойський готовий згодом отримати як компенсацію від націоналізації фінансової установи 2 млрд дол., які були інвестовані впродовж 25 років, або може розглянути інший варіант.

Про це він заявив в інтерв'ю Bihus.info.

"Мені не потрібно, що коли хтось голодує або не вистачає грошей на армію, а я в цей час буду отримувати два мільярди. Я не поспішаю. Мені потрібно визнати факт, що мене пограбували і на скільки. Бажано покарати тих, а це стоїть раніше за отримання компенсації, хто це (ухвалив рішення націоналізувати "ПриватБанк" - Ред.) зробив і як це зробив і заради чого, а також який мотив", - сказав бізнесмен.

Відповідаючи на питання про те, чи вимагатиме бізнесмен компенсації, про яку заявляв раніше, Коломойський сказав: "Ну, не знаю. Розміняли б на щось. Це питання перемовин. Ну, облігації взяли б якісь, потім могли їх як інструмент використовувати".

На його думку, 155 млрд грн, які держава вклала в збереження стабільності "ПриватБанку", не були монетизовані і є маніпуляцією бухгалтерії фінансовою звітністю: "Вони там так і лежать. Заберіть їх назад і ніхто нічого не витратив. І не треба тоді давати компенсації. Поверніть все назад і зробіть реституцію".

"Так просто забрати (інвестовані гроші - Ред.) нам не треба. Ви заберіть і скасуйте постанову, за якою довелось вносити 155 млрд грн. Це інша історія. Ви для того, щоб забрати, змінили порядок звітності, а коли ви змінили порядок звітності одразу знадобилось 155 млрд грн. Ми ж внесли в липні 2016-ого 31 млрд грн різними активами, грошима, бо вони нам нарахували 31 млрд грн. Це вже було третє нарахування, а коли з ним ми впорались під наглядом МВФ, вони порахували і сказали, що ще 70 млрд грн треба. А потім, коли ми говоримо, що і 70 млрд грн знайдемо, вони сказали, що від 1 січня 2017-ого ще раз змінимо постанову і там треба буде ще 45 млрд грн додати. Це історія ніколи не закінчувалась б. У банку лежало 270 млрд грн завдатків під видані кредити", - констатував Коломойський.

Нагадаємо, Ігор Коломойський раніше неодноразово заявляв, що йому не потрібен банк, а він наполягає на поверненні 2 млрд дол., які були там як капітал.

Залиште свій коментар

Вибір редакції