Коломойський спростував інформацію про перемовини з українською владою щодо "ПриватБанку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше про це писали західні ЗМІ.

Один із колишніх власників "ПриватБанку" Ігор Коломойський спростував інформацію про ведення перемовин із українською владою щодо компенсації за націоналізацію банку.

Про це він заявив в ефірі "Свободи слова з Савіком Шустером".

"Я це читаю тільки в пресі. Ніяких реальних переговорів, консультацій не ведеться. Компроміс колись потрібен, тому що ми від нового власника акцій Приватбанку не відстанемо", - повідомив Коломойський.

За його словами, колишніх власників цікавить "ПриватБанк", однак стосовно усього можна домовитися.

"Нас цікавить "ПриватБанк", але якщо цей процес врегулювання велика складність і це може викликати якусь турбулентність на фінансовому ринку, то нічого страшного, ми можемо відмовитися від цього. Все продається і все купується в бізнесі", - зазначив він.

Нагадаємо, газета Financial Times повідомляла, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що компроміс щодо питання "ПриватБанку" з бізнесменом Ігорем Коломойським можливий. Через деякий час, він пояснив свої слова, зазначивши, що уряд не веде жодних перемовин.

Відео У США та ЄС пильно стежитимуть за ситуацією навколо "Приватбанку"

СБУ та Генпрокуратура мають вивчити можливість відкрити кримінальне провадження щодо рішення стосовно "Приватбанку". Такий наказ дав після засідання РНБО Петро Порошенко. Рада нацбезпеки зібралася пізно ввечері обговорити судову ухвалу, яка визнала незаконною націоналізацію ПриватБанку. Судді задовольнили позов одного з найбільших акціонерів банку Ігоря Коломойського. "ПриватБанк" націоналізували в грудні 2016 року. Причина - нестача капіталу на суму в майже 150 мільярдів гривень.    

У США та ЄС пильно стежитимуть за ситуацією навколо "Приватбанку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції