Команда Обами має план порятунку економіки США

Адміністрація Барака Обами готує ряд антикризових ініціатив, зокрема, допомогу банкам через прямі вливання капіталу і створення ринку неліквідних активів.

За інформаціює газети The Wall Street Journal, також обговорюється план допомоги рядовим американцям, які не в змозі виплатити іпотечні кредити.

Радники Обами з економічних питань рекомендують використовувати більш диверсифіковану програму, ніж та, якій віддав перевагу діючий міністр фінансів Генрі Полсон, що сконцентрував зусилля свого відомства на придбанні банківських акцій, наголошується в статті.

Нова адміністрація розраховує виробити зв'язну, цільну і послідовну до інавгурації Обами, яка намічена на 20 січня 2009 року. Саме за відсутність такої стратегії критикують зараз Полсона.

Однією з ключових відмінностей стане підхід до проблеми позбавлення права власності на житло за іпотечними кредитами.

Білий дім і Полсон не прислухалися до закликів економістів і ряду лобістів про необхідність істотної державної допомоги домовласникам. Команда Обами, навпаки, вважає цю допомогу одним з основних пунктів свого плану.

"Ми розглядаємо ряд ініціатив, які дозволять нам агресивніше і відповідально підійти до задачі подолання економічної і фінансової кризи, як на Уолл-стріт, так і в реальній економіці. Ці ініціативи включають цільові програми допомоги для запобігання зростанню числа позбавлень прав власності на нерухомість", - заявила представник команди Обами Стефані Каттер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: