Комфортно і поступово: Шмигаль про переведення виплат пенсій на банківські картки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Комфортно і поступово: Шмигаль про переведення виплат пенсій на банківські картки

Associated Press

ПФУ та "Укрпошта" працюють разом, аби покращити якість послуг для пенсіонерів.

В Україні перехід на отримання пенсій на банківську картку має відбуватись поступово і реалізовуватися як право, а не зобов'язання людей.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, до цього процесу залучені всі державні органи та міністерства. Голова уряду наголосив, що вони мають найближчим часом розробити ефективне рішення, яке дозволить захистити як пенсіонерів, так і поштарів.

"Доставка пенсій має відбуватись максимально комфортно для людей. Перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму має відбуватись поступово та реалізовуватись як право людей, а не зобов'язання. Пенсійний фонд і "Укрпошта" спільно працюють над тим, як покращити якість послуг для пенсіонерів", - йдеться в повідомленні Шмигаля в Telegram.

Читайте також: у ПФУ назвали, хто з українців отримує найбільшу і найменшу пенсії

Нагадаємо, пенсії в Україні від вересня 2021 року будуть нараховуватися на банківський рахунок. Кожен громадянин може обрати той банк, який йому більше до вподоби, до 1 вересня. Якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриватиме банківські рахунки для таких громадян, а після - сповістить таких пенсіонерів про це.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Пенсія у 10 тисяч гривень та ціни на продукти – Економічні новини

Пенсія у 10 тисяч гривень та ціни на продукти – Економічні новини
Наступна публікація