Компанія Ахметова  отримає вугілля двох державних  шахт

ДТЕК компанії SCM інвестує в дві державні шахти 500 млн гривень в обмін на вугілля антрацитової групи.

ДТЕК - енергетичний підрозділ System Capital Management Ріната Ахметова виступить інвестором двох великих державних шахт – "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит". Компанія домовилася про вкладення 500 млн грн в закупівлю устаткування для підприємств в обмін на вугілля антрацитової групи, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "ДТЭК заступил на шахту".

9 липня ДТЕК погоджував з Мінвуглепромом підписання договору про інвестиції з "Ровенькиантрацитом" і "Свердловантрацитом", повідомили в прес-службі компанії. Документ підписаний строком на п'ять років з можливістю продовження.

"Державні об'єднання отримають стабільного покупця своєї продукції, який сприятиме їх розвитку. Ми, в свою чергу, забезпечимо вугіллям антрацитових марок наші генеруючі підприємства",- пояснив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.
Згідно з угодою, до кінця року ДТЕК профінансує проекти підприємств по технічному переоснащенню, модернізації і розвитку із застосуванням механізму державно-приватного партнерства. У "Ровенькиантрацит" буде інвестовано 300 млн грн, у "Свердловантрацит" - 200 млн грн.

Основна частина коштів буде спрямована в капітальне будівництво, закупівлю очисного і прохідницького устаткування, що дозволить підготувати до кінця року 30 нових лав в обох держпідприємствах. До 2015 року планується ввести 150 нових лав. В партнерстві з державою ДТЕК здійснюватиме контроль над цільовим використанням і ефективністю розподілу наданих капітальних ресурсів. У Мінвуглепромі розраховують завдяки інвестиціям ДТЕК до 2014 року збільшити загальний річний видобуток двох шахт на 3 млн т (зараз - 10-12 млн т. вугілля).

Читайте також:

Fitch прогнозує консолідацію українських сталеварів

У Донецьку знайшли альтернативу вугіллю

Уряд займеться перспективою видобутку сланцевого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: