Компанія Ахметова видобуватиме газ в Узбекистані

"Метінвест" також розраховує на допомогу Росії в транспортуванні узбецького газу її територією.

Група "Метінвест", яка входить в бізнес-структури Ріната Ахметова має намір брати участь у видобуванні природного газу в Узбекистані.

Про це на 7-му засіданні україно-російського економічного форуму сказав генеральний директор управляючої компанії "Метінвест Холдинг" Ігор Сирий.

Він зазначив, що в останні кілька років "Метінвест" інвестував сотні мільйонів доларів у розвиток газотранспортної системи держав Середньої Азії, що дало змогу Росії збільшити імпорт газу із цього регіону.

"І зараз ми впритул підійшли до оформлення пайової участі у газових родовищах Узбекистану", - сказав Сирий.

Також він поцікавився в президента Росії Дмитра Медведєва, чи може "Метінвест" розраховувати на допомогу Росії в транспортуванні цього газу, використовуючи газотранспортну систему Росії.

До складу групи "Метінвест" входить також Харцизький трубний завод, який виготовляє труби, що використовуються для будівництва газопроводів, великого діаметра, які поставляються, зокрема, й у Середню Азію.

Акціонерами групи "Метінвест" є група SCM (75%) і група компаній "Смарт-Холдинг" (25%), які беруть участь в управлінні групою на партнерських засадах.

Читайте також:

Компанія Ахметова спростувала придбання "Запоріжсталі"

"Метінвест", "Нафтогаз" та "Укрзалізниця" увійшли в ТОП-20 європейських компаній 

Уряд відбере у металургів антикризові пільги 

Відео"Метінвест" видобуватиме газ в Узбекистані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: