Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Ахметова вимагає від України 200 млн гривень за електроенергію, спожиту на території "ДНР"

Споживану електроенергію виробляли Старобешівська та Зуївська ТЕС, які "націоналізували" бойовики.

Енергетична компанія Ахметова вимагає від "Енергоринку України" понад 200 мільйонів гривень за електроенергію, яка використовувалася на території "ДНР". Про це йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Споживану електроенергію виробляли Старобешівська та Зуївська ТЕС. Чотири дні тому про їх "націоналізацію" заявив лідер бойовиків Захарченко. Спеціальна комісія, яка контролює державне регулювання у сфері енергетики, своїм рішенням припинила виплати за вироблену електроенергію підприємствам олігарха, які розташовані на непідконтрольних Україні територіях.

Ахметовський ДТЕК намагався через суд скасувати цей документ і фактично змусити Київ оплачувати електрику, що використовують зокрема й сепаратисти. Після усіх з'ясувань "Енергоринок" таки погодився нараховувати ці гроші. Щоправда, на окремих умовах.

"Вони нараховуються, але не перераховуються. Тобто нарахування відбувається, ми знаємо, що ми їм теоретично винні. Але плати не здійснюємо. Ті гроші, які були заплачені "Енергоринком" залишаються заблокованими на рахунках і повинні бути повернуті на "Енергоринок", - каже Дмитро Вовк, голова Нацкомісії з державного регулювання у сферах енергетики.

Нагадаємо, журналісти розкрили схему, за якою компанія Ахметова заробляє щороку мільярди.

Відео Енергетична компанія Ахметова вимагає від України більше 200 мільйонів гривень за електроенергію

Залиште свій коментар

Вибір редакції