Компанія Ахметова заявила, що не купуватиме "Укртелеком"

Ні ЗАТ СКМ, ні компанії, що входять до "Групи СКМ", заявку на участь у конкурсі з приватизації Укртелекому не подавали.

Компанія СКМ озвучила свою офіційну позицію щодо участі в конкурсі з приватизації найбільшого телекомунікаційного оператора Україні - ВАТ "Укртелеком".

Так, СКМ, 100% акцій якої належать Рінату Ахметову, заявила, що не подавала заявку на участь у конкурсі.

"Безумовно, "Укртелеком" є цікавим, але одночасно і дуже складним активом. Тому ні ЗАТ СКМ, ні компанії, що входять до "Групи СКМ", заявку на участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому" не подавали", - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що за підсумками торгів у понеділок 20 грудня, акції "Укртелекому" на українських біржах котирувалися за курсом 0,63-0,636 грн за акцію. При такій ціні, вартість держпакету становила б 10,95-11,05 млрд грн без урахування премії за контрольний пакет. Проте методологія оцінки ринкової вартості враховує середню ціну акцій за період.

Раніше у ФДМ говорили, що "Укртелекомом" цікавляться шість компаній. Глава Фонду Олександр Рябченко відмовився їх, сказавши лише, що вони з України, Росії та Європи.

Українські експерти називають найбільш ймовірними претендентами на "Укртелеком" холдинг СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова і російську компанію МТС.

Аукціон з продажу "Укртелекому" запланований на 28 грудня 2010 року.

Напередодні українські ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що Фонд державного майна України закінчив прийом заявок на участь в конкурсі з продажу 92,79% акцій ВАТ Укртелеком, отримавши всього лише одну заявку.

Читайте також:

На покупку "Укртелекому" знайшовся лише один претендент

"Укртелекомом" цікавляться уже шість компаній

Ахметов націлився на "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: