Компанія Nissan відкликає понад 500 тисяч автомобілів

Компанія Nissan відкликає понад півмільйона автомобілів для перевірки датчиків рівня палива і механізмів кріплення гальмівних педалей.

Nissan
Nissan став третім світовим автогігантом, який за останній місяць проводить так званий "масовий рекол".
Nissan North America (NNA) відкликає деякі моделі автомобілів для перевірки і, в разі необхідності, ремонту датчиків рівня палива і механізмів кріплення гальмівних педалей. Відкликання торкнеться 539,864 тисячі машин, більша частина яких експлуатується в США, говориться в повідомленні NNA.

Причиною для відкликання послужили повідомлення, що на трьох автомобілях зі схожим кріпленням гальмівних педалей механізм придбав люфт, в результаті якого знизилася ефективність гальмування. Nissan відзначає, що в даний час компанія не отримувала повідомлень про інциденти, викликаних подібним дефектом.

"Компанія припускає, що причиною цього може слугувати виробничий дефект однієї з деталей кріплення, що поставляється на конвеєри (автовиробника) одним з постачальників. Всі нові автомобілі, що знаходяться у продажу, позбавлені такого дефекту", - наголошується в повідомленні.

Для усунення даної проблеми відгукуються автомобілі Nissan Titan, Armada, Quest і Infiniti QX56 2008-2010 модельних років. Всього підлягає ремонту 178,916 тисячі машин у США і 25,869 тисячі за межами країни.

Другий дефект - несправність датчика рівня палива в бензобаку - проявляється на автомобілях з великим пробігом. Датчик показує більшу кількість палива в баці, ніж є насправді. Проблемними можуть зустрічатися у Nissan Titan, Armada, Quest і Infiniti QX56 2008-2010 модельних років, а також Nissan Frontier, Pathfinder і Xterra, вироблених між січнем і березнем 2006 року, а також між жовтнем 2007 року і січнем 2008 року. У США відгукуються 418,865 тисячі автомобілів, за кордоном - 53,253 тисячі.

Згідно з повідомленням NNA, з березня компанія почне запрошувати автовласників в дилерські центри Nissan або Infiniti для огляду гальмівних педалей їх машин і, у разі необхідності, ремонту. У цей же термін планується початок ремонту датчиків палива. До тих пір, поки автомобілісти не отримали запрошення до дилера, Nissan рекомендує їм їздити з баком, наповненим бензином більше, ніж наполовину.

Nissan став третім світовим автогігантом, який за останній місяць проводить так званий "масовий рекол". У грудні та січні інший японський виробник Toyota відкликав для ремонту в цілому 4 млн автомобілів. Причиною такого масового відкликання стала педаль газу, яка чіплялася за килимок.

А на початку тижня, американський автогігант GM оголосив про необхідність повернутися на фірмові станції техобслуговування більш ніж мільйону машин. Причиною послужив дефект в рульовому управлінні.

Читайте також

GM відкликає 1,3 мільйона автомобілів через проблеми в рульовому управлінні

Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

Азіатські автомобілі визнано найбільш надійними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: