Компанія RosUkrEnergo винна "Газпрому" півмільярда доларів

Рахункові палати Росії та України підрахували заборгованості по газу. RosUkrEnergo треба віддати 514 мільйонів доларів.

Позитивне сальдо заборгованості за поставлений природний газ RosUkrEnergo перед ВАТ "Газпром" на 6 лютого 2009 року складало 514,16 млн дол.

Такі дані наводить прес-служба Рахункової палати РФ з посиланням на аудит діяльності RosUkrEnergo, який проводився спільно з Рахунковою палатою України.

Спільне комюніке за результатами проведення паралельного аудиту сторони підписали 20 квітня. Перевірка показала, що станом на 6 лютого цього року заборгованість СП RosUkrEnergo перед групою "Газпром" склала 1,054 млрд дол, заборгованість групи "Газпром" перед RosUkrEnergo - 540,53 млн дол. Таким чином позитивне сальдо заборгованості за поставлений природний газ перед "Газпромом" складає 514,16 млн дол.

Нагадаємо, що компанія RosUkrEnergo донедавна мала претензії до "Нафтогазу" з приводу розмитнення 11 млрд кубометрів газу.

Слідчим управлінням СБУ 2 березня була порушена кримінальна справа за фактом заволодіння чужим майном, а саме – більш ніж 6 млрд кубометрів природного газу на суму 7 млрд 500 млн грн шляхом зловживання службовими особами "Нафтогазу" своїм службовим становищем. У рамках розслідування справи було затримано заступника начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Державної митної служби Тараса Шепітька. Його звільнили з-під варти 6 березня.

Шевченківський районний суд Києва визнав незаконними дії слідчих Служби безпеки України і скасував постанову СБУ про порушення кримінальної справи проти працівників митниці та НАК "Нафтогаз України", які займалися розмитненням газу, на який претендувала компанія RosUkrEnergo.

Апеляційний суд Києва залишив у силі постанову Шевченківського райсуду.

 Читайте також:

"Нафтогаз" нічого не винен "Газпрому"

Туркменія постачатиме газ європейцям в обхід Росії

НКРЕ підвищить ціни на газ для населення на 5-10%

Дочка "Газпрому" отримала дозвіл продавати газ в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: