Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компенсація за Крим: Верховний суд дозволив арештовувати активи російських банків

Судді підтвердили рішення апеляційних судів.

Верховний суд України підтвердив рішення Апеляційного суду міста Києва про надання дозволу на арешт активів російських банків ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", АТ "Сбербанк" та АТ "ВТБ Банк".

Про це повідомляє прес-служба суду.

Зазначається, що в липні 2018 року 18 юридичних осіб та одна фізична особа звернулися до Апеляційного суду для визнання та надання дозволу на виконання рішення Арбітражного суду в Гаазі щодо арешту активів боржника (Росії) як компенсації за втрату майна в анексованому Криму. Апеляційний суд цей позов задовольнив, однак на відповідне рішення було подано апеляцію.

"За результатами розгляду, постановою Верховного Суду від 25 січня 2019 року проголошено вступну та резолютивну частини, апеляційні скарги на ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 25 вересня 2018 року залишено без задоволення, а вказану ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 25 вересня 2018 року залишено без змін", - йдеться у повідомленні Верховного суду.

Нагадаємо, розгляд вищезгаданої справи був ініційований позивачами проти РФ 19 червня 2015 року на підставі угоди між урядами РФ і України від 27 листопада 1998 про захист інвестицій російсько-українського двостороннього інвестдоговору (ДІД) і відповідно до регламенту UNCITRAL.

Позивачі стверджували, що РФ порушила свої зобов'язання шляхом ухвалення з серпня 2014 року кроків, які перешкоджали їх інвестиціям в Криму.

ВідеоАпеляційний суд заарештував майно російських держбанків в Україні

Суд розглядав позовну заяву бізнесменів із групи "Приват" про відшкодування вартості майна, яке окупанти націоналізували в анексованому Криму. Таким чином суд врахував травневе рішення Гаазького арбітражного суду про стягнення з РФ компенсації за нерухоме майно, відібране в Криму після його анексії Росією. Сума компенсації – майже 140 мільйонів доларів. 

Апеляційний суд заарештував майно російських держбанків в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції