Кому в Україні буде найважче у 2009 році?

Наступного року Україні прогнозують падіння цін на квартири, зменшення продажу автомобілів та труднощі у банківському секторі.


Британське видання The Economist склало свій прогноз розвитку світової економіки у 2009 році.

За прогнозами видання, наступного року український ВВП зросте на 2,3%. Порівняно з пронозами для європейських країн, наприклад, для Франції -0,1%, для Італії -0,3%, Іспанії -0,6%, Німеччини 0,2%, український прогноз виглядає оптимістичним.

Курс валют
УНІАН
На якій позначці зупиниться гривня, експерти не знають
У банківському секторі найважче буде малим та середнім фінустановам – їхня кількість зменшиться на третину. Через ризик подальшої девальвації гривні висока імовірність неповернення кредитів – до 30%.

На автомобільному ринку очікується падіння продажів на 30%. Ціни на нерухомість, згідно з прогнозом, обваляться на 30-40%.

У вітчизняній металургії ситуації не покращиться до другої половини 2009 року.

За розрахунками The Economist, у 2009 році на більшість розвинених країн очікує рецесія. Зростання світової економіки становитиме 2,6%. Це найнижчий показник з 2002 року.

Автомобільний ринок матиме свої особливості в різних регіонах. Так у США, Європі та Японії продажі знизяться, тоді як у країнах, що розвиваються, попит зростатиме.

Середня ціна нафти, прогнозує видання, сягне 75 доларів за барель. Нагадаємо, зараз за барель нафти дають близько 47 доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: