Комунальні тарифи піднімуть вже восени

Уряд планує підвищувати комунальні тарифи ще до початку опалювального сезону. Ціни змінюватимуться у кожному регіоні по-різному.

Підвищення тарифів цього року буде здійснено до початку опалювального сезону.

Про це заявив голова профільного комітету Верховної ради Володимир Рибак.

"Тарифи доведеться підвищити. І це буде здійснено у нинішньому році. До опалювального сезону. Місцеві органи влади з урахуванням особливостей кожного регіону вже зараз зобов'язані вести повсякденну роз'яснювальну роботу із населенням", - зазначив він.

"Ніхто не буде під столом приймати рішення і видавати їх на-гора, шокуючи людей. Проте є регіони, де місцева влада вже вийшла на рівень собівартості. Тому в одних містах підвищення буде, а в інших - ні", - повідомив Рибак.

Голова комітету ВР заявив, що якісне регулювання всіх тарифів на компослуги можливе тільки на локальному рівні.

"Регулювати на центральному рівні можна тільки ціну на газ і енергію. Що, власне, сьогодні і робить НКРЕ. У той же час єдиний алгоритм складових тарифів на всі види комунальних послуг - функція центральної влади. Зафіксувати рівень якості цих послуг - теж. Гаряча вода подається цілодобово, із такою-то температурою і т.д. і т.п. Все інше - функції регіонів", - підкреслив депутат.

При цьому Рибак висловив упевненість, що створювати центральні органи для контролю за тарифами на комунальні послуги не можна.

"Ніяких додаткових центральних органів із сотнями чиновників створювати не можна. Це моя тверда позиція. Прозорості все одно не буде. А всі витрати ляжуть на людей. Ми розчинимо проблему і нічого не зробимо", — заявив Рибак.

При цьому за день після озвученого коментаря Володимир Рибак проголосував за створення Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України.

Нагадаємо, що у зв'язку з намірами створити Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг Київська міська державна адміністрація виключає необхідність подальшого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що комунальні тарифи будуть підвищуватися в тих регіонах, де вони істотно занижені.

Читайте також:

Уряд пообіцяв підвищити тарифи на газ

У Києві подорожчає проїзд у метро

У Черновецького пообіцяли більше не підвищувати тарифи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: