Комунальні тарифи прив'яжуть до доходів громадян

МінЖКГ пропонує прив'язати комунальні тарифи до доходів громадян, щоб багаті платили реальну вартість послуг, а тарифи для незахищених верств населення залишалися як і раніше низькими.

Міністерство з питань житлово-комунального господарства розглядає можливість диференціації тарифів на житлово-комунальні послуги залежно від доходів громадян.

Про це повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"Зараз опрацьовується питання про можливість диференційованого підходу до сплати житлово-комунальних послуг. Сьогодні населення платить лише 30% за той газ, який ми купуємо у РФ. Одна справа, коли платить людина, у якої низький дохід, та інша, якщо це український мільйонер, людина з достатньо високими доходами", - сказав Попов.

Тому питання цього року буде в цьому плані переглянуто, підкресливі міністр. "Ми знайдемо механізми, згідно з якими забезпечені люди сплачуватимуть більш наближену до реальної вартість комунальних послуг", - сказав він.

Міністр також зазначив, що цього року планується виділити кошти з держбюджету на установлення прибудинкових і поквартирних приладів обліку води і тепла для соціально незахищених категорій населення.

"Я вважаю, що люди, які мають пільги і одержують субсидії, автоматично потрапляють в категорію соціально незахищених. Вони повинні мати можливість отримати від держави право безплатно встановити такі контрольно-вимірювальні прилади", - наголосив він.

Попов висловив переконання, що цього року значного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги не буде.

Раніше перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. заявляв, що Кабінет міністрів не має наміру підвищувати ціни на природний газ для населення.

Читайте також:

Російський газ для України подорожчав

Мінекономіки вимагає підвищити ціни на газ для населення на 20%

Киянам знову погрожують підняти тарифи на тепло

Уряд не підвищуватиме ціни на газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: