Комунальні тарифи прив'яжуть до доходів громадян

МінЖКГ пропонує прив'язати комунальні тарифи до доходів громадян, щоб багаті платили реальну вартість послуг, а тарифи для незахищених верств населення залишалися як і раніше низькими.

Міністерство з питань житлово-комунального господарства розглядає можливість диференціації тарифів на житлово-комунальні послуги залежно від доходів громадян.

Про це повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"Зараз опрацьовується питання про можливість диференційованого підходу до сплати житлово-комунальних послуг. Сьогодні населення платить лише 30% за той газ, який ми купуємо у РФ. Одна справа, коли платить людина, у якої низький дохід, та інша, якщо це український мільйонер, людина з достатньо високими доходами", - сказав Попов.

Тому питання цього року буде в цьому плані переглянуто, підкресливі міністр. "Ми знайдемо механізми, згідно з якими забезпечені люди сплачуватимуть більш наближену до реальної вартість комунальних послуг", - сказав він.

Міністр також зазначив, що цього року планується виділити кошти з держбюджету на установлення прибудинкових і поквартирних приладів обліку води і тепла для соціально незахищених категорій населення.

"Я вважаю, що люди, які мають пільги і одержують субсидії, автоматично потрапляють в категорію соціально незахищених. Вони повинні мати можливість отримати від держави право безплатно встановити такі контрольно-вимірювальні прилади", - наголосив він.

Попов висловив переконання, що цього року значного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги не буде.

Раніше перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв. заявляв, що Кабінет міністрів не має наміру підвищувати ціни на природний газ для населення.

Читайте також:

Російський газ для України подорожчав

Мінекономіки вимагає підвищити ціни на газ для населення на 20%

Киянам знову погрожують підняти тарифи на тепло

Уряд не підвищуватиме ціни на газ для населення

ВідеоКомунальні тарифи прив'яжуть до доходів громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: