Комунальні тарифи в Києві підвищать наступного року

Столична влада відмовилася підвищувати тарифи на комунальні послуги цього року, але розглядає таку можливість в році наступному.

Цього року в Києві більше не підвищуватимуться тарифи на житлово-комунальні послуги. В той же час, наступного року таке підвищення цілком можливе.

Про це заявив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Попов. Чиновник наголосив, що основним способом погашення заборгованості перед постачальниками послуг, такими як "Київенерго" та "Дартеплоцентраль", є саме підвищення тарифів.

Разом із тим, за словами Попова, у зв'язку з тим, що цього року підвищення тарифів не буде, необхідно буде шукати кошти для погашення перед постачальниками послуг різниці в тарифах "Ми разом з урядом опрацьовуємо механiзм погашення такої заборгованостi. Я впевнений, що ми знайдемо механiзм, щоб до кiнця року заборгованостi не було", - заявив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, з 1 липня в Києві вже було підвищено тарифи на опалення, гаряче водопостачання та водовідведення для населення. Вартість цих комунальних послуг зросла в середньому на 29-41%.

Столична влада мала намір ще двічі підвищити тарифи вже восени цього року.

В той же час, уряд має намір підвищити комунальні тарифи в усіх регіонах України. Зокрема, з 1 серпня тарифи на газ для населення підвищено на 50%.

Читайте також:

З 1 серпня газ для українців подорожчає на 50%

Уряд пообіцяв підвищити тарифи на комунальні послуги

Комунальні тарифи піднімуть вже восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: