Комунальні тарифи в Києві впадуть на чверть

Мерія планує знизити тарифи на опалення й гарячу воду до рівня, який діяв до 1 червня.

Київська міськдержадміністрація має намір з 1 січня 2010 року знизити тарифи на централізоване опалення й гаряче водопостачання з водовідводом для населення на 22,7-29,2% порівняно з тарифами на ці послуги, що діють у жовтні.

Відповідні проекти розпоряджень підготувало Головне управління цінової політики міськадміністрації.

Зокрема, проекти передбачають зниження тарифу на опалення до рівня, що діяв до 1 червня, тобто на 29,2%, або на 0,66 гривні до 1,6 гривні за 1 кв. метр опалювальної площі приміщення на місяць.

Тариф на гаряче водопостачання й водовідвід пропонується знизити на 22,7%: для приміщень, обладнаних лічильниками - на 2,95 гривні до 10,05 гривні за кубометр (до червня діяв тариф 7,38 гривні за кубометр), для приміщень без лічильників - на 10,34 гривні до 35,18 гривні за 1 людину на місяць (до червня - 25,89 гривні за 1 людину на місяць).

Тариф на холодне водопостачання й водовідвід пропонується залишити на чинному в жовтні рівні - 2,87 гривні за кубометр для приміщень із лічильниками й 15,87 гривні за 1 людину на місяць при відсутності лічильників.

Проекти підготовлені у виконання рішення Київської міськради від 13 жовтня про доручення мерії знизити тарифи на опалення й гаряче водопостачання з урахуванням меморандуму, підписаного між мерією, НАК "Нафтогаз України" й енергопостачальною компанією "Київенерго".

Нагадаємо, раніше про зниження тарифів у Києві повідомила прем'єр Юлія Тимошенко, яка назвала їх зниження результатом домовленостей зі столичною владою.

Нові тарифи, що набули чинності 1 червня поточного року, кілька разів було визнано незаконними. Із вересня тарифи в столиці було знижено на 5%.

Читайте також:

У Києві знижено комунальні тарифи

У Києві на 100% підвищать комунальні тарифи

Прокуратура визнала комунальні тарифи в Києві незаконними

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: