Комунальників зобов’язали робити перерахунки за неякісні послуги ЖКГ

Відтепер постачальник житлово-комунальних послуг повинен проводити перерахунок плати за послуги, якщо вони не надані або надані не в повному обсязі.

Президент Віктор Янукович підписав зміни до законодавства про розрахунки за житлово-комунальні послуги. Цей документ зобов'язує комунальників робити перерахунки у разі надання неякісних послуг.

Згідно з внесеними змінами, відтепер постачальник житлово-комунальних послуг повинен проводити перерахунок плати за послуги, якщо вони не надані або надані не в повному обсязі, пише ЛІГА.net.

При цьому в документі прописано, що комунальні послуги надаються споживачам безперервно, за винятком перерв на проведення ремонтних і профілактичних робіт. Плата за послуги ЖКГ нараховується щомісячно, відповідно до умов договору, в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Крім того, закон передбачає, що платіжний документ може містити графи, в яких вказані суми, непогашені повністю споживачам в попередні періоди.

Водночас, платіжний документ не може містити граф, в яких вказувалися б суми за оплату послуг, не передбачених договором, або доплати за послуги, надані окрім передбачених чинними тарифами.

Читайте також:

Депутати пропонують модернізувати ЖКГ за гроші населення

Червоні троянди для нового міністра ЖКГ Близнюка

Україна посіла перше місце по росту тарифів ЖКГ серед країн СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: