Комуністи пропонують уніфікувати податки України, Білорусі та РФ

Нардеп від КПУ Царьков відзначив етнонаціональний контекст в питаннні податкового законодавства. Адже "українцю набагато ближчий російський Іван і білоруський Іван, ніж Обама зі Сполучених Штатів Америки".

Уніфікація податкового законодавства України, Росії та Білорусі змогла б принести значну користь трьом державам. Таку думку висловив народний депутат від КПУ Євген Царьков.

"Я бачу тут три завдання: перше - геополітичне. Як показав досвід, після розвалу Союзу однополярний світ себе не виправдав. Він, навпаки, загострив протиріччя, які є між геополітичними культурними шарами, тому це необхідно з одного боку", - відзначив Царьков.

Крім того, в даному питанні народний депутат виокремив етнонаціональний контекст. "Українцю набагато ближчий російський Іван і білоруський Іван, ніж Обама зі Сполучених Штатів Америки. У більшості з нас коріння зав'язані на ці три республіки (Україна, Росія, Білорусь. - ред.), у кожного є або родичі, або знайомі, або товариші по службі... У нас нічого спільного немає з Британією, хоча нічого проти неї ми не маємо. У нас немає спільного з ковбоями зі США, з Африкою", - підкреслив він.

"Економічний ефект, ефект для бюджету і для кожного українця - він, як то кажуть, без коментарів. Тому що з точки зору і уніфікованого податкового законодавства, і прикордонних моментів, і Митного союзу, більш вигідного співробітництва, ніж об'єднання з цих напрямків (з Росією і Білоруссю. - Ред.) - будь-який незаангажований економіст і в Донецьку, і у Львові скаже, що більша частина наших взаєморозрахунків... замкнена у просторі Україна-Росія-Білорусь", - запевнив Царьков.

На думку парламентарія, створення Митного союзу змогло б полегшити для України проведення ряду економічних операцій. "Якщо б відбулася податкова уніфікація, це пішло б на користь усім трьом народам, усім трьом державам", - відзначив Царьков.

За словами Царькова, в той час, коли розвалився Радянський Союз, інші країни світу йшли до консолідації. "Це і Європейський Союз, це і країни Південної Америки, які розуміють, що сьогодні потрібно об'єднуватися і, таким чином, протистояти глобалізації економіки, щоб забезпечувати виживання народів. Це пов'язано і з транснаціональними платежами, і з уніфікацією ресурсної бази", - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, раніше лідер Комуністичної партії Російської Федерації, депутат Держдуми РФ Геннадій Зюганов виступив за возз’єднання Росії, України і Білорусі, вважаючи, що таким чином колишні союзні республіки будуть більш конкурентоспроможними в Європі і в цілому - в світі.

Читайте також:

Зюганов закликав Україну об’єднатися з Росією та Білоруссю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: