Комуністи вимагатимуть звільнення Тігіпка

В КПУ вважають, що віце-прем'єр має залишити обійману посаду у зв'язку з тим, що проект Податкового кодексу, розроблений Кабміном, неприйнятний для країни.

Фракція Комуністичної партії у Верховній раді має намір розглянути на своєму засіданні 7 вересня питання про ініціювання відставки віце-прем'єра-міністра з економічних питань Сергія Тігіпка.

Про це сказано в повідомленні, розміщеному на сайті Компартії.

"7 вересня ми на засіданні фракції вирішимо це питання (про відставку Тігіпка): чи те через проект постанови, чи то просто, щоб він написав заяву за власним бажанням", - наводяться слова депутата Ради від фракції Миколи Кравченка на прес-конференції в Донецьку.

Він вважає, що віце-прем'єр має залишити обійману посаду у зв'язку з тим, що проект Податкового кодексу, розроблений Кабміном, неприйнятний для країни.

"Тігіпко як політик, виходить, - як з подвійним дном. Він начебто б як ратує за малий і середній бізнес і намагається зробити це основою своєї політики, а з іншого боку - випускає такі опуси у вигляді Податкового кодексу", - заявив Кравченко.

Саме це, зі слів депутата, є основною причиною невдоволення КПУ діяльністю віце-прем'єра.

Як повідомлялося, на початку серпня голова фракції КПУ в Раді Петро Симоненко припустив пропозицію його фракції звільнити Тігіпко з посади віце-прем'єр-міністра.

КПУ - член коаліції, за пропозиціями якої і був затверджений Кабінет міністрів, до складу якого входить Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко заперечив, що його донька придбала нелегальне авто

ЗМІ: за дорученням Кернеса в Харкові демонтували рекламу Тігіпка

Симоненко назвав Податковий кодекс Тігіпка "тупим і бездарним"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: