Комуністи згадали про ЄЕП

Депутати від КПУ Петро Симоненко та Ігор Алексєєв зареєстрували у парламенті законопроект про вступ України до ЄЕП.

У Верховній раді зареєстровано проект постанови ВР "Про участь України у формуванні Єдиного економічного простору (ЄЕП) з Республікою Білорусь, Республікою Казахстан, Російською Федерацією та розвитку взаємовигідного економічного співробітництва".

ЄЕП
УНІАН
Питання членства у ЄЕП завджи викликало жваві дискусії
Як повідомляє прес-служба парламенту відповідний проект постанови внесено на розгляд народними депутатами від КПУ Петром Симоненко та Ігорем Алексєєвим.

Автори зазначають, що членство України у цій організації не суперечить Конституції України та не веде до примусового скорочення її національного суверенітету та цілком відповідає національним інтересам держави.

Метою створення ЄЕП є забезпечення умов для стабільного та ефективного розвитку економік країн-учасниць та підвищення рівня життя населення. Зокрема, шляхом усунення обмежень у торгівельних відносинах між країнами-учасницями, поглиблення взаємовигідного економічного співробітництва у сфері транспортування енергоносіїв, сприяння ефективному і безпечному функціонуванню трансконтинентальних транспортних коридорів, що має виключне значення для підвищення конкурентноздатності української економіки.

Нагадаємо, ВР ратифікувала 20 квітня 2004 р. угоду "Про формування Єдиного економічного простору".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: