Конгрес США схвалив економічний план Обами

Першу серйозну перемогу на внутрішньополітичному фронті отримав в середу, 28 січня, президент США Барак Обама. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Першу серйозну перемогу на внутрішньополітичному фронті отримав президент США Барак Обама. Палата представників Конгресу США схвалила його план стимулювання економіки, на реалізацію якого виділено 819 млрд доларів.

Спочатку заходи зі стимулювання оцінювалися в 825 млрд доларів, але в результаті точніших підрахунків, проведених бюджетним управлінням Конгресу, сума знизилася до 819 млрд доларів. За що і проголосували конгресмени.

Відповідний законопроект був схвалений, не дивлячись на заперечення республіканців. На його підтримку виступили 244 конгресмени, проти - 188. При цьому жоден з 178 республіканців-членів Палати не проголосував "за". Тепер своє слово повинен сказати Сенат.

Раніше проголосувати проти плану погрозили відомі представники Республіканської партії США. Зокрема, колишній суперник Обами по президентській гонці сенатор Джон Маккейн заявив в інтерв'ю телеканалу Fox, що в запропонованому Обамою економічному плані недостатньо заходів зі створення нових робочих місць. "Якщо ми хочемо стимулювати економіку, в цьому плані потрібно багато що переробити. У нинішньому варіанті я за нього голосувати не можу", - відзначив Маккейн.

Як відзначає ВВС, у республіканців немає такої кількість голосів, яка дозволила б їм заблокувати прийняття плану, проте вони можуть затягнути його обговорення в Сенаті.


Читайте також:
Порятунок економіки США коштуватиме 825 мільярдів доларів
Глава Пентагону розповів про завдання США в Афганістані
Обама припинив діяльність прокуратури на Гуантанамо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: