Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нелегальний вантаж затримали на Закарпатті.

На митному посту "Лужанка" на Закарпатті правоохоронці затримали мікроавтобус, у якому місцевий житель хотів вивезти до Європи понад тонну незаконно видобутого бурштину.

"Товар" перебував у кузовному відсіку автомобіля та був розфасований у дорожні сумки. Оперативники спецслужби встановили, що контрабандному переправленню бурштину через державний кордон України сприяв один з працівників митниці", - повідомили в СБУ.

Вартість бурштину за цінами "чорного ринку" попередньо оцінили в один мільйон доларів.

Працівники СБУ затримали митника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за незаконне оформлення контрабанди. Відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших осіб, які можуть бути причетні до контрабанди.

Попередній рекорд із вилучення незаконно видобутого бурштину був місяць тому. Тоді на Рівненщині правоохоронці вилучили майже 200 кілограмів "сонячного" каміння на 3 млн грн.

ВідеоЧому бурштинова мафія - безсмертна

Території бурштинових плантацій в Україні розширилися майже вдвічі. Отже вдвічі більше стало придатної для життя землі. Такий стрімкий розвиток нелегальних копанок бурштину став можливим тільки завдяки корупції - силовики кришують копачів. І судячи з того, що президент до них так і не потрапив, вправно передають частину доходу нагору. 

Чому бурштинова мафія - безсмертна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції