Конституційний суд відмовив Ющенку

Конституційний суд не вестиме провадження стосовно постанови уряду про створення концерну "Укрморпорт", яке президент вважає неприпустимим.

Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження за поданням президента України про конституційність створення державного концерну "Укрморпорт".

Про це УНІАН повідомили в прес-службі КСУ.

Згідно з повідомленням, у відкритті провадження відмовлено внаслідок відсутності правового обґрунтування невідповідності нормативних актів Кабінету міністрів, які оскаржуються, Конституції країни.

Як повідомлялося, Держконцерн "Укрморпорт" утворений розпорядженням уряду від 30 листопада 2006 року. Статут концерну затверджено урядовою постановою від 12 червня 2007 року. В серпні президент України припинив дію цих документів і подав у Конституційний суд подання щодо відповідності Конституції.

На думку президента, створення концерну веде до ослаблення контролю держави над діяльністю морських торгових портів, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави і до складу яких входять об`єкти загальнодержавного значення, що забезпечують життєдіяльності держави в цілому.

Учасниками концерну є 20 держпідприємств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: