Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коптер для армії і ліки для дітей: Коболєв відзвітував про перерахування своєї зарплати на благодійність

Загалом він переказав благодійникам понад 1,7 млн грн.

Голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв перерахував на благодійність 1 млн 770,8 тис. грн. Ці кошти склали залишок зарплати за січень та повна зарплата за лютий.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коболєв, як і обіцяв, перерахував кошти трьом благодійним фондам: "Повернись живим", "Таблеточка" і "Народний тил". Інформація перерахування коштів з січневої зарплати доступна на сайтах цих фондів.

Оскільки питання «Чи дійсно я перераховую всю свою зарплатню, премії та бонуси на благочинність?» так цікавило багатьох...

Опубліковано Andriy Kobolyev Середа, 6 березня 2019 р.

Засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега зазначив, що від Коболєва надійшли два транші на 56 970 та 277 600 грн. На перший благодійники придбали коптер для 24-ї бригади ЗСУ, а на другий та наступні хочуть започаткувати курси менеджменту для офіцерів середньої і найвищої ланок.

У зв'язку з подіями навколо Коболева мене почали питати чи успів він дати грошей на армію. Відповідаю: так. За лютий...

Опубліковано Vitaliy Deynega Середа, 6 березня 2019 р.

Фонд "Таблеточка" повідомив про перерахування від Коболєва 56 970 грн. За ці гроші благодійники закупили ліки для дітей, які лікуються від раку в "Охматдиті".

На гроші, які Коболєв перерахував фонду "Народний тил", відбудеться реабілітаційно-оздоровчий табір у Карпатах для дітей та дружин, які втратили батьків та чоловіків у військовому конфлікті, або постраждали від нього.

Раніше голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв заявив, що відмовляється від зарплатні та премій. За його словами, усі доходи, які він отримуватиме у "Нафтогазі" з лютого до кінця року, він спрямовуватиме на благодійність. Коболєв пояснив своє рішенням тим, що тема його зарплатні та премій стала політичною, і багато політиків почали використовувати її для дискредитації реформ та підвищення власного рейтингу. 

Вісім керівників "Нафтогазу" отримали премії за виграш справи проти "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі. Відомо, що розмір премії дорівнював річному гонорарові. Тобто голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв до 19 мільйонів гривень зарплати отримав 19 мільйонів гривень премії.

ВідеоКабмін вирішив не подовжувати контракт із головою правління "Нафтогазу"

Натомість пропонують обрати нового очільника компанії через публічний конкурс. П'ятирічний контракт Андрія Коболєва спливає цього місяця. Наглядова рада "Нафтогазу" пропонує подовжити його із місячною зарплатою у два мільйони гривень.

Кабмін вирішив не подовжувати контракт із головою правління "Нафтогазу"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції