Корнійчук: Україна повинна ввести податкові пільги для розвитку туристичних зон

Лідер УСДП Євген Корнійчук переконаний, що влада має розвивати рекреаційні зони в Криму, Карпатах та інших областях України.

Уряд України має запровадити пільгове оподаткування для інвесторів, які працюють над розвитком рекреаційних зон у Криму, Карпатах та інших областях, вважає Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії.

Про це лідер УСДП заявив під час робочого візиту на Закарпаття.

"У Закарпатській області унікальний рекреаційний потенціал, який на сьогодні використовується в кращому разі наполовину. У той же час, безробіття в гірській місцевості Закарпаття зараз на рівні 30%", - сказав Євген Корнійчук.

Політик підкреслив, що на Закарпатті необхідно працювати не тільки над розвитком туризму, а й над створенням мережі лікувальних установ. "На території області знаходяться 360 джерел і родовищ мінеральних і термальних вод, які за своїм хімічним складом і лікувальними властивостями не поступаються цілющим водам Кавказу, Франції та Чехії ", - підкреслив лідер УСДП.

"Місцева влада має також покінчити з неконтрольованим вирубуванням лісів, яке знищує екологію, і працювати над залученням нових інвесторів у туризм і рекреацію, що дозволить істотно знизити рівень безробіття в області", - зазначив політик.

Читайте також:

Євген Корнійчук закликає владу скасувати квоти на експорт зерна

Лідер УСДП: програму "Шкільний автобус" потрібно реалізувати за рахунок місцевих бюджетів

Євген Корнійчук: влада повинна завершити земельну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: