Король проплачених протестів: журналісти знайшли організатора скандальних мітингів

Євген більше десяти років продає і купує людей для політиків. 

Журналісти передачі "Гроші" знайшли людину, яка знає про проплачені мітинги більше за медіа та політтехнологів - організатора акції під Нацбанком Євгена. Їм вдалося витягнути керівника на перемовини. За легендою, агент може вивести сотню студентів для його акції.

За одного мітингаря чоловік пропонує журналістам 150 гривень і рекомендує "зняти" з кожного по 20 гривень собі - на організаторські витрати. Таким чином, за п'ять годин на сотні протестувальників можна заробити дві тисячі гривень, на п'ятиста - вже десять тисяч. 

Виявилося, що Євген більше десяти років продає і купує людей для політиків. Його робочий профайл в соціальній мережі більше нагадує фотозвіт за декілька років з різноманітніх мітингів. Але особисте життя він ховає.

За фахом цей чоловік - юрист, але за професію майже не працював: проплачені мітинги приносять більше грошей. Він має декілька автівок, одна з яких - Honda CRV.

"Я не бачу нічого поганого в тому, що приходять бабусі і дідусі. Якщо б це на державному рівні заборонялося - питань немає", - заявив він журналістам.

Також він переконаний, що такими псевдомітингами "не розкачує" ситуацію в країні.

Гроші у цьому бізнесі крутяться справді величезні, а замовники проплачених акцій хочуть побачити проект мітингу в 3D-вимірі.

На запитання, коли закінчаться проплачені мітинги в Україні, Євген відповідає усмішкою. 

Правда про проплачені мітинги, депутатські музеї та перли Медведєва - Гроші

Дивіться у цьому випуску програми “Гроші”: журналісти дізнавались схеми роботи проплачених мітингів, як київська мережа соціальних аптек обкрадає пенсіонерів та малозабезпечених, чим Дмитро Медведєв потішив соціальні мережі, викриття митної афери, ексклюзивна екскурсія “Грошей” приватними колекціями депутатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: