Король проплачених протестів: журналісти знайшли організатора скандальних мітингів

Євген більше десяти років продає і купує людей для політиків. 

Журналісти передачі "Гроші" знайшли людину, яка знає про проплачені мітинги більше за медіа та політтехнологів - організатора акції під Нацбанком Євгена. Їм вдалося витягнути керівника на перемовини. За легендою, агент може вивести сотню студентів для його акції.

За одного мітингаря чоловік пропонує журналістам 150 гривень і рекомендує "зняти" з кожного по 20 гривень собі - на організаторські витрати. Таким чином, за п'ять годин на сотні протестувальників можна заробити дві тисячі гривень, на п'ятиста - вже десять тисяч. 

Виявилося, що Євген більше десяти років продає і купує людей для політиків. Його робочий профайл в соціальній мережі більше нагадує фотозвіт за декілька років з різноманітніх мітингів. Але особисте життя він ховає.

За фахом цей чоловік - юрист, але за професію майже не працював: проплачені мітинги приносять більше грошей. Він має декілька автівок, одна з яких - Honda CRV.

"Я не бачу нічого поганого в тому, що приходять бабусі і дідусі. Якщо б це на державному рівні заборонялося - питань немає", - заявив він журналістам.

Також він переконаний, що такими псевдомітингами "не розкачує" ситуацію в країні.

Гроші у цьому бізнесі крутяться справді величезні, а замовники проплачених акцій хочуть побачити проект мітингу в 3D-вимірі.

На запитання, коли закінчаться проплачені мітинги в Україні, Євген відповідає усмішкою. 

ВідеоПравда про проплачені мітинги, депутатські музеї та перли Медведєва - Гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: