Коронавірусна фінансова криза: американський та європейські фондові ринки значно зросли

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання ринків відбулося на тлі очікувань щодо виділення Сенатом США трильйонної допомоги для боротьби з наслідками коронавірусу.

Американський фондовой ринок у вівторок, 24 березня, показав рекордне зростання на тлі очікувань на ухвалення невдовзі законопроєкту про підтримку економіки США в період пандемії нового коронавірусу COVID-19. За підсумками торгів фондовий індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 11,3%, а S&P 500 - на 9,3%.

Для Dow Jones таке зростання стало рекордним від далекого 1933 року, зауважує агенція AP.

Як очікується, американські сенатори можуть ухвалити виділення екстреної допомоги на суму близько двох трильйонів доларів, яка піде, зокрема, малому бізнесу, громадянам, а також фірмам туристичної галузі. Голосування щодо цього пакету заходів може відбутися пізніше ввечері 24 березня за місцевим часом або у середу, 25 березня.

Провідні ринки Європи раніше у вівторок також закрилися значним зростанням на тлі очікувань позитивних новин зі США. Ключовий німецький індекс DAX зріс майже на 11%, британський індекс FTSE 100 - на 9,05%, а найважливіший французький індекс CAC 40 - на 8,39%.

За підсумками торгів днем раніше американські фондові індекси зазнали втрат. Інвестори проігнорували оголошення Федеральної резервної системи про нові заходи щодо підтримки ринку і економіки США.

Раніше повідомлялося, що через коронавірус уряд США роздасть родинам по три тисячі доларів. У Сполучених Штатах планують використати до чотирьох трильйонів доларів ліквідних коштів для підтримки економіки країни.

Вибір редакції