Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірусний карантин обвалив ринок орендованої нерухомості

Подобова оренда взагалі не працює.

В Україні обвалився ринок орендованої нерухомості. Ціни на зйомні квартири впали подекуди до 80%. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Зараз в столиці можна орендувати двокімнатну квартиру біля станції метро, яке поки закрите, за 5-7 тисяч гривень за місяць. А от ринок подобової оренди взагалі перестав працювати.  

Натомість у Верховній Раді вже зареєстрували до розгляду законопроєкт про 50% знижку для орендарів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Збільшені субсидії, безкоштовна доставка ліків та обвал ринку орендованого житла – економічні новини

На час карантину Уряд збільшить допомогу для оплати комунальних послуг. Доставка ліків буде безкоштовною. Укрпошта домовилась про це з найбільшим українським інтернет-порталом ліків. Ринок орендованої нерухомості обвалився. Про це детальніше одразу після актуальних курсів валют.  

Збільшені субсидії, безкоштовна доставка ліків та обвал ринку орендованого житла – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції