Корпорація Mars заснувала Фонд взаємовигідної економіки

Корпорація Mars заснувала Фонд взаємовигідної економіки

Новий незалежний фонд покликаний допомогти світові впоратися з наслідками COVID-19

Економічна криза, викликана пандемією, збільшила кількість людей, які отримали серйозні фінансові збитки. Більш того, довкілля, після короткочасного перепочинку під час глобального карантину, все ще перебуває під тиском надзвичайної кліматичної ситуації. З огляду на серйозні наслідки, корпорація Mars запропонувала абсолютно новий підхід до ведення бізнесу, назвавши його "взаємовигідною економікою" (EoM, Economics of Mutuality).

Про трансформацію своєї діяльності в Mars Inc. задумалися ще в 2007 році. Саме тоді компанія поставила собі запитання: "Який правильний рівень прибутку для корпорації?". Це запитання може здатися дивним, але він заснований на фундаментальному переконанні, що дисбаланс між цінністю, яку компанія створює для себе, і цінністю, яку вона створює для інших, призведе до нестійкого бізнесу. Іншими словами, процвітання будь-якого підприємства в новому світі можливо лише за рахунок створення міцних взаємних вигод для людей і планети.

Світ перебуває на роздоріжжі. Пандемія COVID-19 яскраво продемонструвала, наскільки сильно порушені соціальні та економічні моделі. Дуже важливо враховувати нинішню ситуацію, щоб побудувати майбутнє, яке влаштує кожного з нас. Сьогоднішня можливість полягає в тому, щоб визначити одужання економіки не як повернення до того, що було, а, скоріше, вибрати більш стійкий і інклюзивний шлях вперед, який допоможе нам усім досягти процвітання, - переконаний Стівен Беджер, колишній Голова ради директорів Mars Inc., нині директор Фонду взаємовигідної економіки Mars.

За словами Стівена Беджера, компанії в своїй діяльності більше не можуть керуватися винятково прагненням збільшити прибуток. Мета повинна стати більш глобальною і враховувати інтереси всіх сторін. Ось чому в Mars Inc. ухвалили рішення трансформувати свій внутрішній аналітичний центр в Фонд взаємовигідній економіки.

Планується, що створена організація буде працювати повністю незалежно від компанії і складатися з двох підрозділів. Перше - автономний некомерційний громадський фонд, що спеціалізується на дослідженнях, освіті та захисту інтересів. Другий - комерційний підрозділ, що займається консультуванням, навчанням керівників і послугами для бізнесу.

Стівен Беджер впевнений: "Потенціал і потреба величезні, і прийшов час об'єднатися на новому шляху".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів