Корупція в Україні убила бомбосховища: ховатися від війни доведеться в компанії черв'яків та гнилі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корупція в Україні убила бомбосховища: ховатися від війни доведеться в компанії черв'яків та гнилі

Бомбосховища заповнені водою, хробаками та гниллю / ТСН.ua

На бомбосховища, які з'їдають черв'яки та іржа, щороку "витрачають" мільйони гривень.

Українські корупціонери знищують систему українських бомбосховищ. Щороку на їхнє відновлення витрачають мільйони гривень. Але будуються сховища лише в багатіїв: з басейнами та зручними кімнатами "у стилі Пшонки", йдеться в сюжеті програми "Гроші".

Поки багатії забезпечують собі захист на випадок війни та викидають на нього десятки мільйонів доларів, для простих українців корупціонери залишили зігнилі бомбосховища, в яких панують хробаки та гниль і витає запах трупної гнилі.

Навіть бомбосховище на станції метро "Арсенальна" не зможе довго забезпечувати захист людей. Повітря там вистачить лише на 48 годин. А потрапити туди зможуть лише ті, хто встигне добігти до метро за 15 хвилин після оголошення небезпеки. Чиновники "жартують": комусь завжди не щастить.

Корупція знищує українські бомбосховища

Корупція знищує українські бомбосховища

Для тих, хто не має мільйонних статків, держава нібито має забезпечувати бомбосховища цивільної оборони. Вони можуть бути лише в державній власності та мають підтримуватися на належному рівні. Але чиновники, розікравши гроші, привели їх у повний занепад.

В одне з найбільших бомбосховищ Києва часто ходять прогулятися дігери – дослідники підземель. Прогулянка бомбосховищем просто вражає: води мало не по коліна, запах трупної гнилі та сміття, хробаки на підлозі, зламані санвузли, зігнилі матраци, відсутність води та вентиляції. Експерти кажуть, що в таких сховищах ховатися небезпечніше, ніж намагатися уникнути бомб на вулиці.

До такого стану привели чиновники систему бомбосховищ. Навіть більше: такі "безпечні" місця отримують офіційні дозволи на експлуатацію від МНС. Дігери запевняють: це стандартний стан для бомбосховищ у Києві. Звісно, якщо вони не "зразково-показові", які є в МНС для демонстрації ЗМІ.

Поки чиновники розграбовували бюджетні кошти на сховища, комунальники наживалися на державній власності, яку не можна продавати. Бункер сьогодні став елітною нерухомістю. Наприклад, сховище в центрі Києва на 162 квадратів продають за 75 тисяч доларів.

Нагадаємо, що на кордоні з Кримом українські військові зібрали потужні сили. На кордоні між континентальною Україною та тимчасово окупованим Кримом військові створили ешелоновану оборону.

Наступна публікація