Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корупційне тріо. Чиновники завдали "Укрзалізниці" збитків на 69 мільйонів гривень

Приватні компанії безпідставно отримали пільгові тарифи на вантажні перевезення.

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили досудове розслідування за фактом зловживання трьох посадовців ПАТ "Укрзалізниця" (двох колишніх та одного чинного) своїм службовим становищем, внаслідок чого держпідприємству завдано шкоди на суму 7,3 млн доларів США (69 млн грн станом на дату вчинення злочину).

Сьогодні, 5 березня, обвинувальний акт щодо цих осіб скерували до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Підозрювані були членами Тарифної комісії Державної адміністрації залізничного транспорту України. Зокрема, йдеться про заступника гендиректора Державної адміністрації залізничного транспорту України, начальника Головного комерційного управління адміністрації та заступника директора з комерційних питань ДП "Український транспортно-логістичний центр". Хто з них уже не працює на посаді, у САП не уточнили. Їх обвинувачують у зловживанні службовим становищем, скоєним за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Слідство встановило, що заступник гендиректора Державної адміністрації залізничного транспорту, будучи головою Тарифної комісії адміністрації, за попередньою змовою з іншими членами комісії (начальником Головного комерційного управління адміністрації та заступником директора з комерційних питань ДП "Український транспортно-логістичний центр"), попри інтереси служби, з корисливих мотивів, в інтересах підприємств-вигодонабувачів – ТОВ "ЕУ-Транс", ТОВ "УТЕК", компанії "Орлондер Лімітед", безпідставно, в порушення вимог Порядку встановлення пільгових тарифів на перевезення транзитних вантажів, затвердженого наказом "Укрзалізниці" та інших нормативно-правових актів 26 лютого 2014-го безпідставно ухвалили рішення про розрахунок плати за фактично виконані обсяги перевезень вантажів із застосуванням пільгових коефіцієнтів та тарифних ставок при фактичному невиконанні зазначеними підприємствами гарантованих обсягів транзитних перевезень, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Державної адміністрації залізничного транспорту України у вигляді збитків на суму понад 69 млн 231 тис. грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції