Костянтин Бондаренко розповів зарубіжним інвесторам про реформи в Україні

Костянтин Бондаренко відмітив, що зараз в Україні активно втілюються реформи, які спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату.

В понеділок, 7 лютого заступник глави партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко провів неформальну зустріч з представниками зарубіжних компаній, які зацікавлені інвестувати в Україну.

Зокрема, на заході був присутнім президент компанії "Trans - National Research" (США) Марк Зеепват, радник віце-президента інвестиційної групи "Eaton Vance" (США) Данат Абдрахманов, директор інвестиційної компанії "Schroders" (Великобританія) Нік Браун і виконавчий директор VR Capital Group (РФ) Андрій Павличенков.

Костянтин Бондаренко відмітив, що зараз в Україні активно втілюються реформи, які спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату. "За ініціативою віце-прем'єра Сергія Тігіпка був прийнятий Податковий кодекс, ряд законів по дерегулюванню, розробляється Митний кодекс", - відмітив Костянтин Бондаренко. Він додав, що одним з ключових завдань влади на цьому етапі є боротьба з корупцією і рейдерством.

За словами політика, окрім економічних реформ, в країні йдуть перетворення в соціальній сфері і державному управлінні. "Реформи охоплюють усі ключові напрями. Їх рушійною силою є Сергій Тігіпко, який не боїться брати на себе відповідальність за проведення перетворень. Тому що без реформ і інвестицій країну не підняти. Не буде реформ - не буде робочих місць і гідних зарплат і пенсій", - вважає Костянтин Бондаренко.

Заступник глави "Сильної України" відмітив, що партія підтримує реформаторські ініціативи свого лідера Сергія Тігіпка. "Сьогодні партійці - це авангард реформаторських сил. Вони активно включаються в роз'яснення пенсійної реформи, норм нового Податкового кодексу", - повідомив Бондаренко.

Читайте також:

Уряд оприлюднив план перебудови України

Регіонали розповіли, коли чекати Пенсійної реформи

Азаров оприлюднив реформи на 4 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: