Кожен десятий банк в Україні належить росіянам

Найбільшими іноземними інвесторами в українську банківську систему є Росія, Франція, Кіпр та Австрія. При чому Росія є лідером серед інвесторів.

Кожен 10-й банк в Україні належить російським інвесторам. Участь російського капіталу в банківському секторі України становить 9,85%.

За даними НБУ, частка іноземного капіталу з цих чотирьох країн в банківській системі Україні на початок 2011 року становила 22,8%, пише газета "Дело".

Серед лідерів за іноземними інвестиціями окрім Росії також Франція, Кіпр та Австрія.

Якщо врахувати, що в цілому на початок року присутність іноземного капіталу в українській банківській системі була на рівні 40,11%, виходить, що на "велику четвірку" інвесторів припадає більше половини цієї присутності, відзначає видання.

Частка французьких акціонерів в сукупному статутному капіталі українських банків - 4,5%, компаній, зареєстрованих на Кіпрі - 4,09% (крім того, 0,37% - опосередкована участь), компаній з Австрії - 3,41% (0,59 %).

Нагадаємо, в Україні активізувався ринок купівлі-продажу банківських установ, повідомила раніше у своєму прогнозі компанія Da Vinci AG "Ukrainian Economic Trends Forecast". Такі висновки були зроблені на основі аналізу даних про угоди з продажу банків "Банк Ренесанс Капітал", "БГ Банк" і "VAB Банк", які були проведені в першому кварталі цього року.

Читайте також:

Єврокомісія вважає, що банківська система України стабілізувалась

За півроку українці поклали на депозити більше 3 мільярдів доларів

Збитки українських банків перевищили мільярд гривень

Українські банки збільшили свої активи до трильйона гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: