Кожен другий автомобіліст вже не може купувати бензин

Так, вже більше 50% опитаних автовласників ставлять машини в гараж і перестають користуватися, оскільки не можуть купувати паливо за нинішньою ціною.

Майже кожен другий український автомобіліст на сьогодні вже не взмозі купувати бензин.

Більше 50% опитаних ставлять машини в гараж і перестають користуватися, оскільки не можуть купувати бензин за нинішньою ціною.

"Вже не можу заправлятися", так відповіли 52% учасників опитування. Якщо ціна бензину перевищить 9 гривень за літр, то заправка буде під силу тільки 26% автомобілістів.

При ціні більше 11 гривень на заправку заїдуть усього 8%, а якщо вартість злетить до 15 гривень і вище, таку розкіш дозволять собі тільки 4% опитаних. Відповідь "Мені все одно" дали майже 9% респондентів, які або не користуються своїм автомобілем, або просто не мають фінансових труднощів.

Нагадаємо, раніше ряд експертів висловили припущення, що вже через місяць ціна літра 95-го бензину в Україні може перевалити за 12 гривень.

Втім, нещодавно Міністерство енергетики і вугільної промисловості України і власники нафтопереробних заводів домовилися про стабілізацію роздрібних цін на нафтопродукти з 1 лютого 2011 року.

Читайте також:

Експерти назвали винних у подорожчанні бензину

Бензин в Україні дорожчає через імпортерів

Україна відклала перехід на якісний бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: