Кожен третій киянин не має грошей на одяг

Зростання цін негативно позначилося на абсолютній більшості жителів столиці - 97,2%, не відчули подорожчання товарів та послуг - 1,8%.

73,9% киян стверджують, що їх матеріальне становище погіршилось за останній рік. Зараз кожній п'ятнадцятій сім'ї (6,5%) не вистачає грошей на їжу, а двом з п'яти (41,8%) складно купити одяг або взуття.

Опитування проводила компанія "Український демократичний круг" за замовленням Інституту політики 19-25 березня.

Згідно з опитуванням, зростання цін негативно позначилося на абсолютній більшості жителів столиці - 97,2%, не відчули подорожчання - 1,8% опитаних. Причому тільки 7,3% опитаних покладають відповідальність за інфляцію на світову кризу. 31,8% вважають головним винуватцем нинішню владу, 7,4% -попередню, 50,3% - і нинішню і попередню в рівній мірі.

Половина киян готова особисто відстоювати свої права і інтереси, беручи участь в акціях протесту. 28,1% готові протестувати прямо зараз, 25,3% вважають за краще почекати. Не братимуть участь в акціях протесту ні за яких обставин 37% жителів столиці.

Всього за місцем проживання опитані 2000 дорослих жителів Києва (18 років і старше). Статистична погрішність вибірки не перевищує 3,5.

Нагадаємо, що за минулий місяць плодоовочева "інфляція" в Україні склала 13%, або, іншими словами, у березні український споживач змушений був заплатити на 13% більше за той же набір основних овочів і фруктів, що і в лютому.

Якщо ж порівняти ціни в березні цього року і в березні 2010 року, то зараз споживач переплачує вже 43%.

Читайте також:

Донецька область стала "рекордсменом" за рівнем інфляції

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: