Кожен європеєць заплатить 500 євро за борги Греції

За розрахунками аналітиків, сьогодні європейці платять в середньому 535 євро за борги Греції. Цифра може зрости до 1450 євро в 2014 році.

Борги Греції обходяться кожному європейському платнику податків в 535 євро.

Про це повідомило видання "The Warsaw Business Journal" з посиланням на результати дослідження експерта аналітичного центру "Відкрита Європа".

За словами економістів, навантаження через зростаючий обсяг фінансововй допомоги, що надається країнами Єврозони, ляже в основному на простих платників податків і не зможе зупинити банкрутство Греції.

За розрахунками аналітиків, сьогодні європейці платять в середньому 535 євро за борги Греції. Цифра може зрости до 1450 євро в 2014 році.

Наразі уряд Греції до 3 липня має ухвалити пакет заходів щодо подальшого скорочення витрат і підвищення податків, щоб отримати додаткові 12 млрд євро термінового кредиту.

У свою чергу, міністри фінансів Європейського союзу продовжують обговорювати умови, за яких Греція може отримати додатковий кредит.

Нагадаємо, що 20 червня міністри фінансів країн єврозони відклали до липня ухвалення остаточного рішення про надання Греції чергового траншу екстрених кредитів від Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду (МВФ) у розмірі 12 млрд євро.

Міністри заявили, що спочатку Афіни повинні ввести жорсткі заходи економії, а потім, якщо умови будуть виконані, Греція отримає транш в середині липня. Греція у відповідь заявила, що кредити потрібні вже зараз, щоб уникнути дефолту по своїх боргах.

Читайте також:

Греції відмовили в терміновому транші від ЄС і МВФ

Рейтинг Греції визнали найнижчим у світі

Греція переходить в режим жорсткої економії

Fitch знизив рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: