Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожна друга вища посадова особа в Україні не довіряє банкам - Bloomberg

Видання стверджує, що можновладці України не довіряють гривні.

Е-декларації вищих посадових осіб України демонструють, що українській національній валюті та банківській системі країни довіряти не можна.

Про це повідомляє інформаційне агентство Bloomberg.

"Декларація голови центрального банку Валерії Гонтаревої показує, що вона зберігає більшу частину своїх заощаджень - 1,8 млн - в доларах США, хоча і довірила їх державному банку. Це повинно бути сигналом для тих, хто тримає українську валюту, щоб позбутися її", - пише ЗМІ. Разом з тим, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман задекларував, що має 2,4 мільйона гривень, 870 тис. дол. і 460 тис. євро готівкою; його дружина назвала ще 372 тис. дол. і 1,6 мільйона гривень.

"Це означає, що друга вища посадова особа України не довіряє банківській системі країни захист своїх заощаджень", - резюмує видання.

Нагадаємо, 30 жовтня завершився перший етап подачі е-декларацій українськими чиновниками. Заступник голови НАЗК Руслан Радецький повідомив, що далі перейдуть до перевірки поданих електронних декларацій. Серед перших "щасливчиків" опинилися нардепи, судді та прокурори.

Відео Результати електронного декларування майна чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції