Крали з розмахом: Луценко розповів про десятки обшуків у справі Євро-2012

Крали з розмахом: Луценко розповів про десятки обшуків у справі Євро-2012

Завищення державних видатків склало близько 8 мільйонів доларів.

Учора, 23 березня, було проведено десятки одночасних обшуків у фігурантів справи щодо розкрадання під час Євро-2012.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Як доводять вилучені документи - крали з розмахом. Крок перший - заниження вартості при оформленні митних платежів. Наприклад: крісло, закуплене за 78 доларів у виробника, оформляли за ціною в 6 доларів. В результаті держава отримала перші мільйонні збитки. Крок другий - те саме крісло проганяли по ланцюжку підставних фірм і продавали НСК "Олімпійський" вже за 189 доларів. На арені 70 050 місць", - написав він.

Окрім того, Луценко підсумував, що завищення державних видатків склало близько 8 мільйонів доларів, а аналогічні схеми виявлені і в інших закупівлях. 

Нагадаємо, раніше співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України викрили посадовців комунальної корпорації "Київавтодор" на розкраданні сотень мільйонів гривень. Зазначається, що чиновники привласнювали кошти державного та міського бюджетів, виділених на будівництво, експлуатацію, утримання, капітальний і поточний ремонти автошляхів столиці, реконструкцію транспортних вузлів, ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

СБУ відкрила кримінальне провадження проти "Київавтодору"

СБУ відкрила кримінальне провадження проти "Київавтодору"

Повʼязані теми:

Наступна публікація