Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему

Проект передбачає взаємодію державних фінансових інститутів БРІК з питань фінансування проектів у сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Російський "Внешеэкономбанк", Банк розвитку Китаю, Національний банк соціально-економічного розвитку Бразилії і Експортно-імпортний банк Індії в рамках саміту БРІК підписали меморандум про співпрацю

Документ передбачає взаємодію уповноважених державних фінансових інститутів розвитку і підтримки експорту країн-членів БРІК з питань фінансування проектів, зокрема у сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Меморандум орієнтований на створення ефективної інфраструктури фінансового забезпечення багатобічної торговельно-економічної і інвестиційної співпраці чотирьох країн.

Згідно документу, "цілями Меморандуму є створити механізми співпраці для розвитку всеосяжної довгострокової співпраці між сторонами з метою спрощення і підтримки транскордонних транзакцій і сумісних проектів, для зміцнення торгових і економічних відносин між підприємцями країн БРІК, для створення інструментів, які дозволять надавати фінансові і банківські послуги інвестиційним проектам, що входять в сферу інтересів сторін, а також службовців розвитку економік країн БРІК, для вивчення можливостей створення єдиної міжбанківської системи".

Нагадаємо, в столиці Бразилії пройшов саміт країн групи БРІК. У цю організацію входять Бразилія, Росія, Індія і Китай. Основні теми, які обговорювали лідери чотирьох держав, - подолання наслідків кризи, підготовка до зустрічі "Групи двадцяти" і створення єдиної міжбанківської системи. З цього питання сторони вже підписали меморандум про співпрацю.

Читайте також:

У Бразилії стартував саміт БРІК

США: Китай погодиться з введенням санкцій ООН проти Ірану

Світові лідери домовились про ядерну безпеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: