Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему

Проект передбачає взаємодію державних фінансових інститутів БРІК з питань фінансування проектів у сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Російський "Внешеэкономбанк", Банк розвитку Китаю, Національний банк соціально-економічного розвитку Бразилії і Експортно-імпортний банк Індії в рамках саміту БРІК підписали меморандум про співпрацю

Документ передбачає взаємодію уповноважених державних фінансових інститутів розвитку і підтримки експорту країн-членів БРІК з питань фінансування проектів, зокрема у сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Меморандум орієнтований на створення ефективної інфраструктури фінансового забезпечення багатобічної торговельно-економічної і інвестиційної співпраці чотирьох країн.

Згідно документу, "цілями Меморандуму є створити механізми співпраці для розвитку всеосяжної довгострокової співпраці між сторонами з метою спрощення і підтримки транскордонних транзакцій і сумісних проектів, для зміцнення торгових і економічних відносин між підприємцями країн БРІК, для створення інструментів, які дозволять надавати фінансові і банківські послуги інвестиційним проектам, що входять в сферу інтересів сторін, а також службовців розвитку економік країн БРІК, для вивчення можливостей створення єдиної міжбанківської системи".

Нагадаємо, в столиці Бразилії пройшов саміт країн групи БРІК. У цю організацію входять Бразилія, Росія, Індія і Китай. Основні теми, які обговорювали лідери чотирьох держав, - подолання наслідків кризи, підготовка до зустрічі "Групи двадцяти" і створення єдиної міжбанківської системи. З цього питання сторони вже підписали меморандум про співпрацю.

Читайте також:

У Бразилії стартував саміт БРІК

США: Китай погодиться з введенням санкцій ООН проти Ірану

Світові лідери домовились про ядерну безпеку

ВідеоКраїни БРІК створять єдину міжбанківську систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: