Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Країни ЄС домовились побудувати газопровід, який з'єднає Україну з Туреччиною - ЗМІ

Запуск трубопроводу запланований на 2018 рік.

Словаччина, Угорщина, Румунія і Болгарія близькі до підписання меморандуму про будівництво газопроводу Eastring, який з'єднає Україну з Туреччиною: його протягнуть від словацько-українського до болгарсько-турецького кордону.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на словацький портал Aktuality.

Презентація газопроводу Eastring пройшла в листопаді 2014 року. У грудні велися зустрічі з потенційними партнерами та представниками державних органів країн, через які буде проходити газопровід. Паралельно велися переговори з представниками Єврокомісії.

Фінансування Eastring буде вестися з трьох основних джерел. По-перше, це буде консорціум з компаній-учасниць в Словаччині, Угорщині, Болгарії та Румунії.

Другим джерелом фінансування є ЄС, тому що цей проект перебуває у відповідності з концепцією і Єврокомісії. Серед інших джерел фінансування може бути комерційний банк або Європейський інвестиційний банк.

Країни вже склали робочі групи з представників державних газотранспортних систем.

Потужність газопроводу сягатиме від 20 млрд до 40 млрд кубометрів газу на рік. Протяжність трубопроводу, в залежності від проекту, сягатиме від 744 км до 1015 км. Приблизна вартість інвестицій на першому етапі проекту оцінюється на рівні 1,3 млрд євро.

Запуск трубопроводу запланований на 2018 рік.

Як повідомлялося раніше, Москаль пропонує побудувати газопровід в обхід окупованого бойовиками Донбасу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції