Кредитний рекорд. Експерти порахували обсяг споживчих кредитів в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальний борг за розмірами, як сьома частина всього бюджету України.

Протягом року загальний борг за споживчими кредитами в Україні сягнув вже 150 мільярдів гривень.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Лише за останній рік кількість позичок виросла на третину. Люди хоча й з обережністю, але набагато більше за попередні роки купують під відсотки побутової техніки та гаджетів. На сьогодні загальний борг за споживчими кредитами сягнув понад 150 мільярдів гривень.

Це як сьома частина всього державного бюджету. Як стверджують економісти, пожвавлення відбулося, зокрема,через зниження відсоткових ставок за кредитами. При цьому фахівці рекомендують не шукати швидких кредитів і не кидатися на рекламу про "нуль відсотків". 

"Зазвичай нульовий він не нульовий. Це розрахунково-касове обслуговування. Це високі сплати за страхування по цьому кредиту. Чим простіше отримати кредит – тим він буде дорожчий", - розповів економічний експерт Олександр Крамаренко.

Нагадаємо, раніше очільник Національного банку України Яків Смолій під час виступу у Верховній Раді заявив, що довіра населення до банківської системи збільшується. Населення збільшило гривневі вклади на 15% за рік.

ВідеоНебезпеки споживчих кредитів: як не опинитися по вуха в боргах

Все більше українців живуть в кредит. Кількість побутової техніки, купленої під відсотки, переважає навіть над іпотекою. За останній рік кількість споживчих позичок зросла на третину. Такі дані Нацбанку. Та зі зростанням обсягів кредитування нікуди не зникають ризики. Фінансові установи всіляко намагаються привабити клієнтів. Як не втрапити в боргову яму - досліджував Сніданок.

Небезпеки споживчих кредитів: як не опинитися по вуха в боргах

Залиште свій коментар

Вибір редакції