Кредитори "Нафтогазу" дали компанії відстрочку на 5 років

Більшість кредиторів погодилися на умови реструктуризації боргів "Нафтогазу". Тепер компанія повинна розплатитися до 2014 року.

Більше 93% власників існуючих єврооблігацій НАК "Нафтогаз України" погодились на запропоновані компанією умови реструктуризації.

Про це повідомляє прес-служба НАКу.

19 жовтня у Лондоні відбулася зустріч власників єврооблігацій компанії на суму 500 мільйонів доларів.

Під час зустрічі власники цінних паперів провели голосування з приводу запланованої НАК "Нафтогаз України" Програми обміну зовнішніх зобов'язань, включаючи розгляд поданих заявок на обмін існуючих зобов'язань на нові облігації, деноміновані у доларах США, у співвідношенні 1:1.

Термін погашення за новими облігаціями настає у вересні 2014 року. До того ж вони будуть випущенні під суверенні гарантії та матимуть ставку купону на рівні 9,5%.

За результатами голосування більш ніж 93% власників існуючих єврооблігацій проголосували за підтримку Програми обміну, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, паралельно НАК веде переговори про реструктуризацію на таких же умовах двосторонніх зовнішніх кредитів, отриманих від Deutsche Bank, Credit Suisse і Depha Bank.

Борг "Нафтогазу" Depha Bank оцінюється в суму близько 220 млн доларів, Credit Suisse International - близько 550 млн доларів і Deutsche Bank - близько 395 млн доларів.

Читайте також:

Кредитори "Нафтогазу" зберуться вирішувати долю боргів компанії

"Нафтогаз" узгодив з кредиторами умови повернення боргів

"Газпром" отримав від "Нафтогазу" неросійські гроші

Рейтинг дефолту "Нафтогазу" знижено до граничної межі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: