Кредитори "Нафтогазу" погодилися на умови реструктуризації

Власники євробондів погодилися з пропозицією "Нафтогазу" обміняти їх на нові 5-річні папери, що компанія уникнула дефолту.

Група кредиторів НАК "Нафтогаз України" погодилася на реструктуризацію боргу у 500 млн доларів.

Після переговорів з представниками компанії у Лондоні, утримувачі євробондів вирішили підтримати пропозицію "Нафтогазу" обміняти єврооблігації на нові п'ятирічні папери з більшою прибутковістю і з гарантіями уряду.

Погодилася з умовами і компанія Corlblow, яка раніше погрожувала, що якщо 30 вересня "Нафтогаз" не погасить облігації, то компанія ініціюватиме звернення утримувачів паперів до суду.

Нагадаємо, "Нафтогаз" мав до 30 вересня погасити 500 млн доларів боргу за своїми облігаціями у зв'язку із закінченням терміну договору, а також сплатити більше 20 млн доларів процентного доходу. НАК виплатив тільки купонний дохід за єврооблігаціями з розрахунку 8,125% річних і піврічного купонного періоду.

Компанія також заявила, що не може погасити евробонди і запропонувала обміняти їх на нові п'ятирічні папери з урядовими гарантіями.

Напередодні Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings понизило довгостроковий і короткостроковий рейтинги дефолту "Нафтогазу" з рівня С до RD – рівня обмеженого дефолту.

Зовнішній борг "Нафтогазу" зараз становить 1,7 мільярда доларів. З них 500 мільйонів припадає на єврооблігації.

Читайте також:

Рейтинги "Нафтогазу" знижено до стану дефолту

"Нафтогаз України" розрахувався з власниками єврооблігацій

"Нафтогаз України" запропонував кредиторам реструктуризувати борг

"Нафтогаз" готується оголосити дефолт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: