Кремль хоче неухильного виконання контрактів Тимошенко

У Москві визначили пріоритети торговельно-економічної співпраці Росії та України.

У Москві розраховують на неухильне виконання Україною всіх наявних домовленостей з РФ у газовій сфері.

Про це заявило джерело в Кремлі напередодні візиту 5 березня в Москву президента України Віктора Януковича.

"Російська сторона виходить з необхідності неухильного виконання наявних домовленостей і контрактів у цій сфері, беручи до уваги в тому числі завдання забезпечення безперебійних поставок російського газу європейським споживачам", - сказав співрозмовник.

Представник Кремля підкреслив, що спільні проекти в паливно-енергетичному комплексі, у тому числі в газовій сфері, відносяться до числа пріоритетів торговельно-економічної співробітниці між Росією та Україною.

У Кремлі зазначають, що у Москви і Києва є хороші перспективи подальшої стратегічної взаємодії і в інших сферах, зокрема, в області мирного використання атома.

Як повідомило джерело, в ході російсько-українських переговорів на вищому рівні передбачається розглянути стан співпраці у сфері транспорту, в тому числі "розвиток мультимодальних перевезень, розширення географії перевезень вантажів".

Співрозмовник нагадав і про традиційно тісну виробничу і науково-технічну кооперацію, яка здійснюється між машинобудівними підприємствами двох країн, зокрема, в галузі авіаційної промисловості і космосу. 

Читайте також:

Янукович наказав Тимошенко підготувати його поїздку до Москви

Янукович поїде до Москви вирішувати газові питання

Росія знехтувала першим проханням Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: