Крим підлаштується під російських туристів

Посол в Росії Єльченко запевнив, що український півострів готовий прийняти російського туриста "в необмежених кількостях".

Цього року українська сторона збирається переорієнтовуватися під прийом російських туристів в Криму. Про це розповів посол України в РФ Володимир Єльченко.

За його словами, Крим готовий прийняти російського туриста - причому в практично необмежених кількостях.

"Крим готовий прийняти росіян завжди і якомога більше. Кращого туриста, ніж російського, в Криму бути не може. Історично багато росіян звикли відпочивати в Криму. У Новосибірську я зустрів 200 чоловік, з них 190 відпочивали в Криму, - повідомив посол.

„Але скажемо прямо, інфраструктура Криму відстає від інших зразків. Хоча це компенсується природою, українською і кримською кухнею і відношенням людей. На сьогодні в Криму одна з давніх невирішених проблем - що залишилася ще з радянських часів маса недобудованої інфраструктури. "Скелети" недобудованих готелів стоять на усьому узбережжі, ніхто не знає, що з ними робити", - додав Єльченко.

"Ми хотіли б це усе продати і щоб турфірми зробили з цих недобудов сучасні комплекси світового класу з усім необхідним. Потрібна реклама" – зазначив український посол.

При цьому дипломат підкреслив: бажання вкластися в Крим є і у російських інвесторів, пропозиції яких тут ретельно вивчать. А щоб відпочити в Криму могли навіть туристи з далекосхідної частини Росії, в квітні стартує новий авіарейс Новосибірськ-Київ.

Як повідомлялося, у курортному сезоні 2011 року кримські готелі і здравниці не планують значно підвищувати вартість своїх послуг, зростання цін можливе тільки на рівень інфляції - до 5%.

Читайте також:

Наступного куротного сезону відпочинок у Криму подорожчає

Флоти Росії та України разом вчитимуться воювати

Екс-спікера Криму викрили у махінаціях на 23 млн гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: