Кримський прем'єр влаштував грандіозний розпродаж елітної землі

На засіданні Ради міністрів був затверджений перелік земельних ділянок площею 700 гектарів для продажу на земельних аукціонах і прав на них.

Рада міністрів Криму має намір продати близько 700 гектарів дорогої землі у тому числі на Південному березі Криму.

На засіданні Ради міністрів був затверджений перелік земельних ділянок для продажу на земельних аукціонах і прав на них.

Серед них земельні ділянки в Бахчисарайському, Ленінському, Сімферопольському і Сакському районах, а також в містах Армянськ, Феодосія і Ялта загальною площею 707 га.

За словами голови Рескомзему Криму Олександра Чабанова, до переліку увійшли 38 ділянок. "Більшість з них рекреаційного і комерційного призначення", - уточнив Чабанов.

"Перший об'єм землі, який зараз виноситься, складає близько 700 га. Другий - близько 680 га", - повідомив Чабанов.

Після засідання Радміну журналісти поцікавилися у глави уряду Василя Джарти, чи буде допущена преса до земельних торгів, оскільки тимчасові правила їх проведення забороняють зйомку і аудіозапис без спеціальних дозволів.

При цьому в правилах не уточнюється, куди звертатися за їх отриманням. "Ми це питання обов'язково пропрацюємо", - пообіцяв кримський прем'єр.

Нагадаємо, раніше кримський уряд планував продати через аукціони 45 земельних ділянок загальною площею 1336 га, розташованих за межами населених пунктів Бахчисарайського, Ленінського, Сакського і Сімферопольського районів, міст Армянськ і Феодосія, а також на території Великої Ялти.

У числі виставлених на торги наділів частина масиву на Південному березі Криму, виділеного під завісу попереднім Радміном під керівництвом Віктора Плакіди

До кінця року влада Криму планує отримати від продажу земельних ділянок близько 100-150 мільйонів гривень.

Читайте також:

Прем'єр-міністр Криму звільнив з уряду комуністів

Україна допустить Росію до приватизації своїх стратегічних підприємств

Уряд запланував розпродаж державного майна на 20 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: