Криму не вистачає пляжів

Міністерство курортів і туризму підбиває підсумки курортного сезону, що завершується на півострові.

Пляж у Міжводному (www.mezhvodnoe.com)
Архів
Кримські курорти працюють прибутково.
Міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим Володимир Савельєв заявляє про надмірне завантаження пляжів Кримського півострова та їхню нестачу. 

Про це повідомили у прес-центрі Верховної ради Криму з посиланням на слова міністра курортів автономії. 

Крім того, Савельєв називає однією з проблем курортної галузі Криму постійну загрозу обвалів. 

Серйозною проблемою для подальшого розвитку курортів, за його словами, є також відсутність генеральних планів забудови курортних населених пунктів. На думку кримського міністра курортів, існуюче правове становище міні-готелів призводить до того, що бюджет втрачає величезні гроші, і це питання потрібно вирішувати на державному рівні. 

Разом з тим, Савельєв відзначає, що в нинішньому курортному сезоні зафіксовано динаміку зростання всіх показників. Це, за словами міністра, стало результатом цілеспрямованої підготовчої роботи як з представниками курортного, туристичного і рекламного бізнесу, так і з засобами масової інформації. 

До кінця серпня, за його даними, в Криму відпочило 4 мільйона 919 тисяч людей, що на 11,8% більше, ніж минулого року. За даними Державної податкової адміністрації в АРК, збір до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців становив 1636,2 мільйона гривень, зокрема від курортних регіонів одержано 750 мільйонів гривень, що на 211 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Платежі до бюджету від курортних регіонів становлять 45,9% всіх надходжень по Криму (у 2006 році - 44,1%). 

Міністр курортів АРК підкреслив, що в галузі практично немає збиткових підприємств і заборгованості з виплати заробітної платни. "Постійно розширяється сфера туристичних послуг: все більшої популярності набуває яхтовий туризм, збільшується число прихильників лісового мисливського туризму. Нового імпульсу, завдяки ярмарку у Великій Британії, набув діловий туризм, який може допомогти кримським оздоровницям в міжсезонні", - зазначили в прес-центрі ВР Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: