"Криворіжсталь" скоротила робочий тиждень своїм працівникам

Один із найбільших металургійних комбінатів України через кризу почав економити.

Керівництво металургійного гіганта "Arcelor Mittal Кривій Ріг" ухвалило рішення про "вимушений" тимчасовий перехід на 3-денний робочий тиждень.

Про це повідомили в адміністрації колишнього заводу "Криворіжсталь".

Згідно повідомленню, через світову фінансово-економічну кризу рівень виробництва на підприємстві значно знизився і впав мало не до рівня 1990-х років.

"Ми постаралися вибрати найбільш прийнятний і ефективний вихід: перехід на триденний робочий тиждень. Ми розуміємо, що це – непопулярні заходи. Але завдання менеджерів – зберегти той потенціал, який має підприємство", – заявив генеральний директор ВАТ "Arcelor Mittal Кривій Ріг" Жан Жуе.

Представники підприємства відзначили, що до цього моменту завод уникав будь-яких ініціатив щодо зменшення зарплат. Однак попит на сталь у світі значно впав, і майже всі сталеливарні компанії сконцентрувалися на зниженні собівартості продукції, у тому числі, за рахунок зменшення зарплат працівників і тимчасового звільнення людей.

Більшість підприємств компанії Arcelor Mittal також пішли в цьому напрямку. "Реальність така, що немає сенсу продовжувати виробляти те, що ми не можемо продати", – сказав гендиректор Arcelor Mittal Лакшмі Міттал.

ВАТ "Arcelor Mittal Кривий Ріг" у січні-квітні цього року скоротило обсяги виробництва сталепрокату порівняно з аналогічним періодом минулого року майже в 1,7 разу, агломерату – в 1,6 разу.

"Arcelor Mittal Кривий Ріг" – один із найбільших виробників сталевого прокату в Україні. Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 мільярда гривень.

Нагадаємо, в цілому рівень промислового виробництва в в Україні з початку 2009 року впав на 31,9%.

При цьому металургія опинилася серед галузей, що найбільше постраждали від кризи. Темпи падіння виробництва в металургійній промисловості протягом січня-квітня склали 43,8%.

Читайте також:

Росія намагається захопити стратегічні українські підприємства

З початку року українська промисловість впала більш, ніж на третину

Третина економіки України опинилася в "тіні"

Семенюк обвалила акції "Криворіжсталі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: