Криворізька ТЕЦ без газу

ДК "Газ України" відключила постачання газу "Криворізькій теплоелектроцентралі" та опломбувала її котельні.


ДК "Газ України" з урахуванням критичної ситуації, викликаної безвідповідальними діями криворізьких підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ), дала доручення Державній інспекції з енергозбереження відключити котельні ДП "Криворізька теплоцентраль", які незаконно відновили газоспоживання, а також опломбувати раніше зупинені котельні ДП "Криворізька теплоцентраль" і КП "Криворіжтепломережа". Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ДК "Газ України".

У повідомленні наголошено, що загрозлива ситуація з розрахунками за спожитий газ значно ускладнилася через безвідповідальні, самовільні й незаконні дії криворізьких теплоенергетиків, що зірвали пломби, встановлені на запорному устаткуванні трьох із чотирьох котельних ДП "Криворізька теплоцентраль" робочою групою у складі фахівців НАК "Нафтогаз України", ДК "Газ України" і ВАТ "Криворіжгаз". Внаслідок цього впродовж останнього тижня ДП "Криворізька теплоцентраль" несанкціоновано спожила природного газу на суму майже 1 млн. грн.

Враховуючи безкарність дій посадовців ДП "Криворізька теплоцентраль" і КП "Криворіжтепломережа" в плані розкрадання природного газу з державних ресурсів, НАК “Нафтогаз України” звернулася до прокуратури Дніпропетровської області щодо порушення кримінальної справи за фактом дій посадовців вищезгаданих підприємств, що мають ознаки злочину, передбаченого ст. 191 Кримінального кодексу України “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”. Протиправними діями посадовців цих підприємств з 1 травня по 18 червня 2007 року НАК “Нафтогаз України” було завдано шкоди на суму 13,9 млн. грн.

У першій половині липня цього року підприємства комунальної теплоенергетики м. Кривий Ріг ДП "Криворізька теплоцентраль" і КП "Криворіжтепломережа" за відсутності договірних відносин і затверджених лімітів спожили 2,8 млн. куб. м природного газу. При цьому борг теплоенергетиків ДП "Криворізька теплоцентраль" перед ДК "Газ України" за спожитий від початку 2007 р. природний газ становить 53,1 млн. грн. (рівень розрахунків – 49%), КП "Криворіжтепломережа" - 34,5 млн. грн. (70%).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: